Hoiupaiga Loomakliinik

Postitatud: 31 Oktoober 2011 12:40, Autor: Lara
Meie loomade hoiupaiga veterinaarkliinik, mis võtab rõõmuga vastu ka erakliente „tänavalt”, on paljude inimeste jaoks meeldiv üllatus. Siiamaani on levinud arvamus, et meie kliinik teenindab ainult hoiupaiga asukaid ja rohkem mitte kedagi.

Tegelikult on meie kliinik eraklientide üle vägagi rõõmus. Pakume laia teenustevalikut, näiteks diagnostikat ja mitmesuguseid operatsioone (kastreerimine, steriliseerimine, kasvajate eemaldamine jms) – peaaegu kõike peale ortopeediliste teenuste.

Hiljuti saime oma kliinikusse vereanalüsaatori ja suurepärase mikroskoobi, varsti lisandub ultraheliga hambakivieemaldaja. Meil on hea ultraheliaparaat, mis võimaldab ultrahelipilte välja printida. Lähiajal hakkame arutama vere biokeemiaaparaadi ja portatiivse röntgeniaparaadi soetamist.

Meie kliiniku arstidel on suured kogemused loomade steriliseerimise ja kastreerimise alal. Mitmesuguse raskusastmega haiguste diagnoosimine on meie veterinaaride igapäevatöö, sest hoiupaika sattuvate loomade tervislik seisund võib olla hea, aga ka väga halb.

Hoiupaiga direktorina olen teadlikult otsustanud meie kliiniku teenuste madalate hindade põhimõtte kasuks (näiteks ei ole meil visiiditasu), sest olen veendunud, et operatsioonid ja diagnostika peavad olema kättesaadavad ka väiksema sissetulekuga inimestele. Võime julgesti öelda, et meie kliinikus ootavad teid hinna ja kvaliteedi suurepärane suhe, sõbralik personal ja tähelepanelik teenindamine. Kasutame samu narkoosipreparaate, mida teisedki kliinikud, steriliseerime, kastreerime ja teeme samasuguseid teste (FIV, FeLV, Giardia, PIF, Parvo, Coronavirus). Meie hinnakirjas on nimetatud steriliseerimise ja kastreerimise lõpphinnad, seega ei pea te muretsema selle pärast, et hinnale lisanduvad mingisugused sidemete, kinnaste või muude kulumaterjalide hinnad.

Meil on kiibi paigaldamine kõige odavam kogu Eestis – kõigest 10 eurot koos registrisse kandmisega! Head hinnad kasvanduste omanikele.

Larissa Kozõreva
 

Olete oodatud meie kliinikusse iga päev, kaasa arvatud pidupäevad ja puhkepäevad, kl 10–18.
Info telefon - 53496370
Vajadusel teeme koduvisiite.

Meie teenuste hinnad leiate SIIT.
Meie kliiniku fotogalerii leiate SIIT.

OOTAME TEID!

Meid toetavad: