Uudised

Ühine jõulukampaania portaaliga Crazydeal!

Postitatud: 15 Detsember 2011 13:03
Tallinna loomade hoiupaik ja Crazydeal OÜ (sooduspakkumiste portaal www.crazydeal.ee) otsustasid korraldada ühiskampaania „Aita nõrgemat!”.

Kampaania käigus on igaühel võimalik osta nii palju kuponge, kui ta soovib. Ühe kupongi hind on üks euro. Kuponge saab osta iga inimene, seda isegi juhul, kui ta ei asu Eestis. Kõik selle kampaania käigus kogutud raha läheb meie hoiupaiga asukate elu parandamiseks. Portaal Crazydeal ei võta sentigi endale, vaid kannab kogutud summa hoiupaiga arvelduskontole.
Kampaania lehele.

Ees ootab talv ja pakane. Talv suurendab märkimisväärselt meie hoiupaiga kulusid, sest loomad vajavad sooja, seega peame kütet rohkem sisse lülitama ja tegema sellele suuremaid kulutusi. Et talvepäevad on lühikesed, oleme sunnitud lambid varem põlema panema. Seetõttu suurenevad oluliselt meie elektriarved.

Loomi, eriti koeri tuuakse hoiupaika üha enam, sest algavad aastavahetuse saluudid, mis koeri hirmutavad. Talvel, kui läheb vara pimedaks, nähtavus on lume- või lörtsisajus halb ja teed libedad, on peremeestel oma ärajooksnud loomi raskem üles leida. Kõik see tähendab, et meil kulub loomadele rohkem toitu, aga ka rohkem hoolt ja tähelepanu.

Just seepärast on teie abi hindamatu väärtusega ja me oleme tänulikud iga meile üle kantud sendi eest.

Omalt poolt on meil heameel võtta hoiupaigas vastu külalisi. Tulge meie koeri jalutama ja kasse paitama! Kõik nad vajavad väga teie hoolt ja tähelepanu, ning võimalik, et leiate endale meie hoolealuste hulgast sõbra kogu eluks!

Soovime teile kauneid saabuvaid pühi ja täname väga neid, kes on meid selle kampaania raames juba aidanud.

Teie abi on hindamatu väärtusega!