Uudised

6 aprill 2011

Postitatud: 6 Aprill 2011 20:45
Hoiupaiga töö alane teave massimeediale, jooksvad küsimused, hoiupaika külastavate laste- ja noortegruppide vastuvõtmine loomi tutvustavate õppetundide läbiviimiseks.

Kõigis hoiupaiga tööd puudutavates küsimustes, samuti küsimustes, mis on seotud maa ja hoone omaniku eeldatava muutumise, hoiupaiga tööpõhimõtete või muude teid huvitavate probleemidega, pöörduge meie poole telefoni või e-posti teel (5801 2597, lara[a]pets.ee).

Oma koostööpartneritele teatame, et alates 16. veebruarist 2011 on MTÜ Loomade Hoiupaik uueks omanikuks ja juhatuse liikmeks Larissa Kozõreva, kes on ka hoiupaiga uus direktor. Tema poole võite pöörduda nii koostööalastes kui ka muudes küsimustes, mis teid huvitavad.

Võtame oma hoiupaigas rõõmuga vastu õpilas- ja noortegruppe ning korraldame loomadega tutvumise päevi. Kui soovite hoiupaika külastada, helistage telefonil 5801 2597 või saatke e-kiri aadressil lara[a]pets.ee.
Külastajate arv grupis ei tohiks ületada 10–12 inimest. 
Meil on heameel külaliste üle, me tunneme rõõmu loomadele tehtavatest kingitustest ning pakume omalt poolt põnevaid loenguid hoiupaiga asukate elust. Ootame teid!